سمینار و همایش های تخصصی

ثبت نام متقاضیان

خانه ثبت نام سمینار و همایش

ثبت نام سمینار ها ی تخصصی رباتیک - آیرکس ۲۰۱۹

آیرکس ۲۰۱۹، صرفا یک رویداد نمایشگاهی نیست. در این رویداد ما با همراهی اساتید برجسته، صاحبان فناوری، مبتکران و مخترعان، مدیران ارشد شرکت های دانش بنیان و موفق و دانش پژوهان موفق، با برگزاری دوره های آموزشی و سمینار های آموزشی ، دریچه ای جدید به دنیای فناوری های مرتبط با حوزه رباتیک و نحوه بهره برداری و مدیریت آنها را برای شما فراهم مینماییم.

 

میتوانید سمینار مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، همکاران ما  کارت حضور در سمینار، راهنمای حضور در سمینار و سایر موارد مورد نیاز را برای شما ارسال مینمایند.

 

همچنین دارندگان کارت ورود به سمینار و همایشهای آیرکس ، میتوانند از تمامی بخش های نمایشگاه به عنوان میهمانان ویژه بازدید نمایند.

کلیه شرکت کنندگان در سمینار ها و همایشهای آیرکس، پس از پایان دوره، مدارک معتبر حضور در دوره ها و مدارک معتبر داخلی و بین المللی را دریافت مینمایند.

لیست سمینار های موجود جهت ثبت نام

سمینار هوش مصنوعی و اثرات آن در زندگی اجتماعی در حوزه رباتیک

تاریخ : ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۷

ساعت : ۱۳ لغایت ۱۵:۳۰

هوش مصنوعی هم اکنون در بسیاری زوایای زندگی ما رخنه کرده و نه تنها موجب تسهیل امور شده بلکه توانسته در بخشهایی باعث تغییر رفتار ما در روابط و رفتار های اجتماعی گردد. تغییراتی که ناشی از اصلاحاتی است که سیستم به صورت خودکار برای بهینه کردن رفتار خود به ما منتقل میکند. در این سمینار، به جزئیات و نحوه تعریف و مدیریت این اثرات خواهیم پرداخت.

سمینار یادگیری ماشین برای رباتیک: تضمین ایمنی و عملکرد برای کنترل یادگیری

تاریخ : ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۷

ساعت : ۱۳ لغایت ۱۵:۳۰

وعده نهایی رباتیک این است که طراحی دستگاه هایی را انجام دهد که بتوانند با جهان فیزیکی ارتباط برقرار کنند. تا به امروز، روبات ها عمدتا در محیط های بسیار ساخت یافته و قابل پیش بینی قرار گرفته اند. با این حال، نسل بعدی روبات ها (از وسایل نقلیه خود رانندگی و پرواز به دستیاران ربات) را در نظر می گیریم تا در محیط های غیر قابل پیش بینی و ناشناخته در کنار انسان ها کار کنند. این مسئله الگوریتم های روبات های فعلی را که عمدتا مبتنی بر دانش قبلی در مورد سیستم و محیط آن است، رد می کند. در حالی که تحقیقات نشان داده است که روبات ها قادر به یادگیری مهارت های جدید از تجربه و سازگاری با موقعیت های ناشناخته هستند، این نتایج محدود به یادگیری تک کارها بوده و در شبیه سازی یا تنظیمات آزمایشگاهی نشان داده شده است. چالش بعدی این است که برای فعال کردن رباتها در سناریوهای کاربردی در دنیای واقعی فعال شود. این الگوریتم های فراگیر، داده ها و الگوریتم های آنلاین که نیازمند امنیت در هنگام قرار دادن در یک معماری سیستم حلقه بسته هستند، نیاز به امنیت دارند. این نیز نیاز به پاسخ به سوال اساسی در مورد چگونگی طراحی معماری یادگیری برای عوامل پویا و تعاملی. این بحث پیشرفت اخیر ما در ترکیب روش های یادگیری با نتایج رسمی از نظریه کنترل را برجسته می کند. با ترکیب مدل ها با داده ها، الگوریتم های ما سازگار با شرایط در حال تغییر در طول عملیات دراز مدت، چند ربات با استفاده از داده ها، یادگیری انتقال چند تابع و یادگیری تقویت ایمنی می رسند. ما الگوریتم ها را در آزمایشات پرواز رانندگی بی نظیر و هواپیمای بدون سرنشین و همچنین کنترل های متحرک متحرک نشان می دهیم. آموزش مکانی برای رباتیک: تضمین ایمنی و عملکرد برای کنترل یادگیری

سمینار یادگیری ماشین برای ادراک، برنامه ریزی، و کنترل ربات

تاریخ : ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۷

ساعت : ۱۳ لغایت ۱۵:۳۰

هدف اصلی این سخن این است که نشان دهد چگونه یادگیری ماشین می تواند به برخی از چالش های ادراکی و کنترل اساسی در ساخت روبات های هوشمند بپردازد. من در مورد چگونگی یادگیری مدل های پویایی برای برنامه ریزی و کنترل، نحوه استفاده از تقلید برای به کارگیری سیاست های عمیق به طور مستقیم از داده های سنسور، و نحوه تنظیم سیاست با ساختار مرتبط با کار، بحث خواهم کرد. من نشان خواهم داد که چگونه برخی از این ایده ها به یک پلتفرم جدید AutoRally مستقل با سرعت بالا متصل شده است و یک مسابقه ی مسابقه ی خارج از جاده که نیاز به سرعت سنجی، سرعت و چابکی را برای تکمیل نیاز دارد. در طول راه، من نشان خواهم داد که چگونه بینش نظری از یادگیری تقویتی، یادگیری تقلید و یادگیری آنلاین کمک می کند تا ما بر چالش های عملی که در یادگیری در سیستم عامل های واقعی واقع شده اند، غلبه کنیم.