معرفی آیرکس
نمایشگاه بین المللی رباتیک ایران

اگر به دنبال نوآوری و تولید محصولات جدید، کسب و کار جدید در خصوص فنآوری های جدید رباتیک و به دنبال سرمایه گذاری در بازار گسترده رباتیک هستید، این رویداد عظیم میتواند پاسخی برای تمامی نیازهای شما باشد.

به واسطه آیرکس (۲۰۱۹) شما میتوانید به محصولات متنوعی در عرصه های گوناگون نظیر صنعتی، تحقیقاتی، پروازی، کشاورزی، پزشکی و آموزشی دسترسی پیدا نمایید. این رویداد تنها یک نمایشگاه نیست، بلکه ساختاری مستحکم جهت ارتباط میان متقاضیان و عرضه کنندگان محصولات و فن آوری میباشد.

about-five-our-history

تاریخچه ما

بیش از یک دهه سال سابقه اجرایی حرفه ای مدیران در عرصه های بین المللی یکی از ابزار پر قدرت در راستای موفقیت رویداد های برگزار شده توسط ما میباشد
about-five-analysis

ماموریت ما

برگزاری بهترین رویداد ها به صورت تخصصی و حرفه ای با بهره گیری از اصول شناخت تبلیغات، بازار های هدف و نیاز های رویداد
about-five-our-lightbulb

دیدگاه ما

ما با بررسی و تمرکز بر روی نقاط قوت مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان، با شناخت حیطه های تحت پوشش این رویداد، تمام تلاش خود را برای انطباق متقاضیان و مخاطبان آیرکس خواهیم نمود

چرا آیرکس را انتخاب میکنید

اهداف برگزاری آیرکس ۲۰۱۹، مهمترین دلایل استقبال، حضور و مشارکت شما در این رویداد میباشد.

برگزاری نمایشگاه جهت نمایش محصولات، فناوری ها و ابزار رباتیک، برگزاری همایش و سمینار های علمی جهت معرفی فناوری های بروز و علمی و اجرای مسابقات حرفه ای رباتیک، از جمله دلایل جذب مخاطبین با سلیقه های مختلف و در سطوح متفاوت میباشد.

market

سمینار و همایش

برگزاری بیش از ۱۸ سمینار و همایش علمی با موضوعات تخصصی و مورد تقاضای مخاطبین و با حضور اساتید و چهره های مشهور بین المللی

financial

بازاریابی و عقد قرارداد

پیش بینی امکانات مورد نیاز جهت ایجاد ارتباط بین تامین کننده ها و متقاضیان در بخش های مختلف این رویداد، در زمان برگزاری نمایشگاه.

hand

برگزاری نمایشگاه حرفه ای

تعریف ساختار نمایشگاهی با دعوت از برترین های رباتیک داخلی و خارجی

risk

برگزاری مسابقات

اجرای مسابقات رباتیک در سطوح میانی و پیشرفته جهت تشویق علاقه مندان به فناوری های رباتیک

تیم فوق العاده ما

برنامه ریزی و برگزاری رویدادی عظیم و تخصصی با رعایت تمامی جزئیات فنی ، تبلیغاتی، اجرایی و تخصصی آن، نیازمند کار گروهی مدیریت شده  و مستلزم حضور اعضاء توانمند و متخصص در هر بخش از آن میباشد. ما در آیرکس ۲۰۱۹ با استفاده از تیم اجرایی جوان و متخصص به این هدف مهم دست پیدا نموده ایم.

حامیان ما در آیرکس ۲۰۱۹